TR | EN
KURUMSAL
» Hakkımızda

Robinia Pseudoacacia (Akasya) Ağacı‘ nı kullanarak Türkiye'de çocuk oyun grupları ve kent mobilyaları tasarlayıp üreten ilk ve tek markayız.

 

Çevreci ve doğa dostu olmak için kullandığımız organik malzemeleri, çocuklar için daha sıcak, içten, samimi ve birbirinden farklı çocuk masal köyleri tasarımlarımızla buluşturmamız sonucunda Robiwood markalı ürünlerimiz ortaya çıkmıştır.

Robiwood markalı tematik oyun grupları tasarımları; düzenleyeceğiniz parklara çok özel ve doğal bir estetik  hava katmanın ötesinde gemi, kule, kale vb. daha bir çok özel tasarım ve tematik ürünlerle çocukların her yaş seviyesine uygun olarak Robinia ağacının kıvrımlı doğal formlarının masalımsı ve gizemli dünyasında keşfetme, heyecan, konsantrasyon, oyun kurma gibi bir çok beceri ve duyguları kazanmasında da etkili olmaktadır.

Deneyimli ARGE ekibimiz tarafından tasarlanan Robiwood markalı oyun grupları; çocukların sosyalleşmesine katkıda bulunmakta ve yaşıtlarıyla birlikte daha fazla vakit geçirmelerine olanak sağlamaktadır.

Yeni ORGANİK ROBINIA serisi oyun gruplarımız; doğanın benzersiz doğal şekillerinden ve Robinia’ nın eşsiz formlarından esinlenilerek tasarlanmıştır. Oyun alanları tasarlamak için sanki özel olarak yaratılmış hissi veren ROBINIA (Akasya) ağacından üretilmiş olan bu ürünler; çocukların doğaya olan ilgisini artırır ve hayatları için bir doğa anlayışı kazandırır.

Robinia  Pseudoacacia (Akasya) Ağacı' nın doğası gereği benzersiz doğal şekillerden oluşan ROBIWOOD markalı ürünlerimiz; oyun alanlarında oynayan çocuklar kadar onları takip eden yetişkinlerin de doğaya olan farkındalığını arttırır.

Çevre dostu olan Robinia Pseudoacacia (Akasya) Ağacı, yapısı gereği doğal koruyucu maddeler içermekte ve özellikle rutubetli ve nemli ortamlarda bile çok uzun yıllar boyunca olağanüstü bir dayanım sağlamaktadır. Bu nedenle çocukların güvenle oynayabilmeleri için üzerinde çevreye ve çocuklara zararlı olabilecek herhangi bir bakım veya kimyasal madde uygulaması kullanılmamaktadır. Aynı zamanda yoğun kompozisyonu; parçalanmaya, nem hasarına ve suya karşı çok dirençli olmasını sağlar.